conti_xpa1632bp
conti_xpa1632bp_2
conti_xpa1632bp
conti_xpa1632bp_2
CONTI XPA1632BP conti v fo v-belt 1632 x 12.7 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 1632
  • Width: 12,7 mm
  • Reference length Ld: 1632 mm
  • Inside length: 1592 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817715164
  • Supplier number: CONTI XPA1632BP
Length
1632
Width
12,7 mm
Reference length ld
1632 mm
Inside length
1592 mm