conti_xpa1432bp
conti_xpa1432bp_2
conti_xpa1432bp
conti_xpa1432bp_2
CONTI XPA1432BP conti v fo v-belt 1432 x 12.7 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 1432
  • Width: 12,7 mm
  • Reference length Ld: 1432 mm
  • Inside length: 1392 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817715034
  • Supplier number: CONTI XPA1432BP
Length
1432
Width
12,7 mm
Reference length ld
1432 mm
Inside length
1392 mm