conti_xpa1432bp
conti_xpa1432bp_2
conti_xpa1432bp
conti_xpa1432bp_2
CONTI XPA1432BP conti v fo v-riem 1432 x 12,7 mm zwart
  • Lengte: 1432
  • Breedte: 12,7 mm
  • Richtlengte Ld: 1432 mm
  • Binnenlengte Li: 1392 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817715034
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPA1432BP
Lengte
1432
Breedte
12,7 mm
Richtlengte ld
1432 mm
Binnenlengte li
1392 mm