conti_xpa1307bp
conti_xpa1307bp_2
conti_xpa1307bp
conti_xpa1307bp_2
CONTI XPA1307BP conti v fo v-belt 1307 x 12.7 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 1307
  • Width: 12,7 mm
  • Reference length Ld: 1307 mm
  • Inside length: 1267 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI V FO
  • Colour (manufacturer): Black
Specifications / All features
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817714952
  • Supplier number: CONTI XPA1307BP
Length
1307
Width
12,7 mm
Reference length ld
1307 mm
Inside length
1267 mm