conti_xpa1307bp
conti_xpa1307bp_2
conti_xpa1307bp
conti_xpa1307bp_2
CONTI XPA1307BP conti v fo v-riem 1307 x 12,7 mm zwart
  • Lengte: 1307
  • Breedte: 12,7 mm
  • Richtlengte Ld: 1307 mm
  • Binnenlengte Li: 1267 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817714952
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPA1307BP
Lengte
1307
Breedte
12,7 mm
Richtlengte ld
1307 mm
Binnenlengte li
1267 mm