conti_t5dl94025
CONTI T5 940 25 DL 3/8 Conti Synchroflex timing belt - T5DL94025
91.85 tax incl.
On order: delivered from 26/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 8.
  • Length: 940
  • Pitch: 5 mm
  • Width: 25 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominal length: 940 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817181167
  • Supplier number: CONTI T5DL94025
Pitch
5 mm
Width
25 mm
Nominal length
940 mm