conti_t5dl94025
CONTI T5 940 25 DL 3/8 Conti Synchroflex tandriem - T5DL94025
 91,85 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 8.
  • Lengte: 940
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 25 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 940 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817181167
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T5DL94025
Steek
5 mm
Breedte
25 mm
Nominale lengte
940 mm