conti_t5138016
CONTI T5 1380 16 F 3/8 Conti Synchroflex timing belt - T5138016
62.68 tax incl.
On stock, immediately available.
each
The minimum purchase order quantity for the product is 12.
  • Length: 1380
  • Pitch: 5 mm
  • Width: 16 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominal length: 1380 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817180221
  • Supplier number: CONTI T5138016
Pitch
5 mm
Width
16 mm
Nominal length
1380 mm