conti_t5138016
CONTI T5 1380 16 F 3/8 Conti Synchroflex tandriem - T5138016
 62,68 incl. BTW
Op voorraad, onmiddelijk leverbaar
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 12.
  • Lengte: 1380
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 16 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 1380 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817180221
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T5138016
Steek
5 mm
Breedte
16 mm
Nominale lengte
1380 mm