conti_t5107512
CONTI T5 1075 12 F 3/8 Conti Synchroflex timing belt - T5107512
42.45 tax incl.
On order: delivered from 16/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 16.
  • Length: 1075
  • Pitch: 5 mm
  • Width: 12 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominal length: 1075 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817175678
  • Supplier number: CONTI T5107512
Pitch
5 mm
Width
12 mm
Nominal length
1075 mm