conti_t1089050
CONTI T10 890 50 F 6/11 Conti Synchroflex timing belt - T1089050
161.78 tax incl.
On order: delivered from 26/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 4.
  • Length: 890
  • Pitch: 10 mm
  • Width: 50 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominal length: 890 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817142434
  • Supplier number: CONTI T1089050
Pitch
10 mm
Width
50 mm
Nominal length
890 mm