conti_t1072025
CONTI T10 720 25 F 6/11 Conti Synchroflex timing belt - T1072025
63.53 tax incl.
On order: delivered from 16/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 8.
  • Length: 720
  • Pitch: 10 mm
  • Width: 25 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominal length: 720 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817139984
  • Supplier number: CONTI T1072025
Pitch
10 mm
Width
25 mm
Nominal length
720 mm