conti_t1068025
CONTI T10 680 25 F 6/11 Conti Synchroflex timing belt - T1068025
62.97 tax incl.
On order: delivered from 19/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 8.
  • Length: 680
  • Pitch: 10 mm
  • Width: 25 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominal length: 680 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817143530
  • Supplier number: CONTI T1068025
Pitch
10 mm
Width
25 mm
Nominal length
680 mm