conti_t1068025
CONTI T10 680 25 F 6/11 Conti Synchroflex tandriem - T1068025
 62,97 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 19/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 8.
  • Lengte: 680
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 25 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 680 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817143530
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T1068025
Steek
10 mm
Breedte
25 mm
Nominale lengte
680 mm