conti_t1061012
CONTI T10 610 12 F 6/11 Conti Synchroflex timing belt - T1061012
28.73 tax incl.
On order: delivered from 16/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 16.
  • Length: 610
  • Pitch: 10 mm
  • Width: 12 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominal length: 610 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817137911
  • Supplier number: CONTI T1061012
Pitch
10 mm
Width
12 mm
Nominal length
610 mm