conti_t1050032
CONTI T10 500 32 F 6/11 Conti Synchroflex timing belt - T1050032
67.22 tax incl.
On order: delivered from 16/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 8.
Key features according to our expert
  • Length: 500
  • Pitch: 10 mm
  • Width: 32 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominal length: 500 mm
  • Number of teeth: 50
Specifications / All features
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817141826
  • Supplier number: CONTI T1050032
Length
500
Pitch
10 mm
Width
32 mm
Nominal length
500 mm