conti_t1050032
CONTI T10 500 32 F 6/11 Conti Synchroflex tandriem - T1050032
 67,22 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 8.
  • Lengte: 500
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 32 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 500 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817141826
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T1050032
Steek
10 mm
Breedte
32 mm
Nominale lengte
500 mm