conti_t1044050
CONTI T10 440 50 F 6/11 Conti Synchroflex timing belt - T1044050
101.26 tax incl.
On order: delivered from 16/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 4.
  • Length: 440
  • Pitch: 10 mm
  • Width: 50 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominal length: 440 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817140348
  • Supplier number: CONTI T1044050
Pitch
10 mm
Width
50 mm
Nominal length
440 mm