conti_t1044050
CONTI T10 440 50 F 6/11 Conti Synchroflex tandriem - T1044050
 101,26 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 4.
  • Lengte: 440
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 50 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 440 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817140348
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T1044050
Steek
10 mm
Breedte
50 mm
Nominale lengte
440 mm