conti_t1026016
CONTI T10 260 16 F 6/11 Conti Synchroflex timing belt - T1026016
26.60 tax incl.
On order: delivered from 16/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 7.
  • Length: 260
  • Pitch: 10 mm
  • Width: 16 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominal length: 260 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817138178
  • Supplier number: CONTI T1026016
Pitch
10 mm
Width
16 mm
Nominal length
260 mm