conti_t1026016
CONTI T10 260 16 F 6/11 Conti Synchroflex tandriem - T1026016
 26,60 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 7.
  • Lengte: 260
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 16 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 260 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817138178
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T1026016
Steek
10 mm
Breedte
16 mm
Nominale lengte
260 mm