conti_t10dl135025
CONTI T10 1350 25 DL 6/11 Conti Synchroflex timing belt - T10DL135025
135.35 tax incl.
On stock, immediately available. we have 6 products in stock.
each
The minimum purchase order quantity for the product is 24.
Key features according to our expert
  • Length: 1350
  • Pitch: 10 mm
  • Width: 25 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominal length: 1350 mm
  • Number of teeth: 135
Specifications / All features
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817142984
  • Supplier number: CONTI T10DL135025
Length
1350
Pitch
10 mm
Width
25 mm
Nominal length
1350 mm