conti_spz912cl
conti_spz912cl_2
conti_spz912cl
conti_spz912cl_2
CONTI SPZ912CL powerspan v-belt 912 x 10 mm black
9.57 tax incl.
Key features according to our expert
  • Length: 912
  • Width: 10 mm
  • Reference length Ld: 912 mm
  • Inside length: 874 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817654241
  • Supplier number: CONTI SPZ912CL
Length
912
Width
10 mm
Reference length ld
912 mm
Inside length
874 mm