conti_spz825cl
conti_spz825cl_2
conti_spz825cl
conti_spz825cl_2
CONTI SPZ825CL powerspan v-belt 825 x 10 mm black
8.68 tax incl.
Key features according to our expert
  • Length: 825
  • Width: 10 mm
  • Reference length Ld: 825 mm
  • Inside length: 787 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817654197
  • Supplier number: CONTI SPZ825CL
Length
825
Width
10 mm
Reference length ld
825 mm
Inside length
787 mm