conti_spz787cl
conti_spz787cl_2
conti_spz787cl
conti_spz787cl_2
CONTI SPZ787CL powerspan v-belt 787 x 10 mm black
8.28 tax incl.
Key features according to our expert
  • Length: 787
  • Width: 10 mm
  • Reference length Ld: 787 mm
  • Inside length: 749 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI POWERSPAN
  • Colour (manufacturer): Black
Specifications / All features
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817654180
  • Supplier number: CONTI SPZ787CL
Length
787
Width
10 mm
Reference length ld
787 mm
Inside length
749 mm