conti_spz787cl
conti_spz787cl_2
conti_spz787cl
conti_spz787cl_2
CONTI SPZ787CL powerspan v-riem 787 x 10 mm zwart
 8,28 incl. BTW
  • Lengte: 787
  • Breedte: 10 mm
  • Richtlengte Ld: 787 mm
  • Binnenlengte Li: 749 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817654180
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPZ787CL
Lengte
787
Breedte
10 mm
Richtlengte ld
787 mm
Binnenlengte li
749 mm