conti_spz2650cl
conti_spz2650cl_2
conti_spz2650cl
conti_spz2650cl_2
CONTI SPZ2650CL powerspan v-belt 2650 x 10 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 2650
  • Width: 10 mm
  • Reference length Ld: 2650 mm
  • Inside length: 2612 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817665643
  • Supplier number: CONTI SPZ2650CL
Length
2650
Width
10 mm
Reference length ld
2650 mm
Inside length
2612 mm