conti_spz2240cl
conti_spz2240cl_2
conti_spz2240cl
conti_spz2240cl_2
CONTI SPZ2240CL powerspan v-belt 2240 x 10 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 2240
  • Width: 10 mm
  • Reference length Ld: 2240 mm
  • Inside length: 2202 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817664943
  • Supplier number: CONTI SPZ2240CL
Length
2240
Width
10 mm
Reference length ld
2240 mm
Inside length
2202 mm