conti_spz2187cl
conti_spz2187cl_2
conti_spz2187cl
conti_spz2187cl_2
CONTI SPZ2187CL powerspan v-belt 2187 x 10 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 2187
  • Width: 10 mm
  • Reference length Ld: 2187 mm
  • Inside length: 2149 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817665612
  • Supplier number: CONTI SPZ2187CL
Length
2187
Width
10 mm
Reference length ld
2187 mm
Inside length
2149 mm