conti_spz2030cl
conti_spz2030cl_2
conti_spz2030cl
conti_spz2030cl_2
CONTI SPZ2030CL powerspan v-belt 2030 x 10 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 2030
  • Width: 10 mm
  • Reference length Ld: 2030 mm
  • Inside length: 1992 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI POWERSPAN
  • Colour (manufacturer): Black
Specifications / All features
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817665575
  • Supplier number: CONTI SPZ2030CL
Length
2030
Width
10 mm
Reference length ld
2030 mm
Inside length
1992 mm