conti_spz2030cl
conti_spz2030cl_2
conti_spz2030cl
conti_spz2030cl_2
CONTI SPZ2030CL powerspan v-riem 2030 x 10 mm zwart
  • Lengte: 2030
  • Breedte: 10 mm
  • Richtlengte Ld: 2030 mm
  • Binnenlengte Li: 1992 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817665575
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPZ2030CL
Lengte
2030
Breedte
10 mm
Richtlengte ld
2030 mm
Binnenlengte li
1992 mm