conti_spz1887cl
conti_spz1887cl_2
conti_spz1887cl
conti_spz1887cl_2
CONTI SPZ1887CL powerspan v-belt 1887 x 10 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 1887
  • Width: 10 mm
  • Reference length Ld: 1887 mm
  • Inside length: 1849 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817653893
  • Supplier number: CONTI SPZ1887CL
Length
1887
Width
10 mm
Reference length ld
1887 mm
Inside length
1849 mm