conti_spz1887cl
conti_spz1887cl_2
conti_spz1887cl
conti_spz1887cl_2
CONTI SPZ1887CL powerspan v-riem 1887 x 10 mm zwart
  • Lengte: 1887
  • Breedte: 10 mm
  • Richtlengte Ld: 1887 mm
  • Binnenlengte Li: 1849 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817653893
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPZ1887CL
Lengte
1887
Breedte
10 mm
Richtlengte ld
1887 mm
Binnenlengte li
1849 mm