conti_spz1562cl
conti_spz1562cl_2
conti_spz1562cl
conti_spz1562cl_2
CONTI SPZ1562CL powerspan v-belt 1562 x 10 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 1562
  • Width: 10 mm
  • Reference length Ld: 1562 mm
  • Inside length: 1524 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4010858699611
  • Supplier number: CONTI SPZ1562CL
Length
1562
Width
10 mm
Reference length ld
1562 mm
Inside length
1524 mm