conti_spz1537cl
conti_spz1537cl_2
conti_spz1537cl
conti_spz1537cl_2
CONTI SPZ1537CL powerspan v-belt 1537 x 10 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 1537
  • Width: 10 mm
  • Reference length Ld: 1537 mm
  • Inside length: 1499 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817653763
  • Supplier number: CONTI SPZ1537CL
Length
1537
Width
10 mm
Reference length ld
1537 mm
Inside length
1499 mm