conti_spz1270cl
conti_spz1270cl_2
conti_spz1270cl
conti_spz1270cl_2
CONTI SPZ1270CL powerspan v-belt 1270 x 10 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 1270
  • Width: 10 mm
  • Reference length Ld: 1270 mm
  • Inside length: 1232 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817653626
  • Supplier number: CONTI SPZ1270CL
Length
1270
Width
10 mm
Reference length ld
1270 mm
Inside length
1232 mm