conti_spz1270cl
conti_spz1270cl_2
conti_spz1270cl
conti_spz1270cl_2
CONTI SPZ1270CL powerspan v-riem 1270 x 10 mm zwart
  • Lengte: 1270
  • Breedte: 10 mm
  • Richtlengte Ld: 1270 mm
  • Binnenlengte Li: 1232 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817653626
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPZ1270CL
Lengte
1270
Breedte
10 mm
Richtlengte ld
1270 mm
Binnenlengte li
1232 mm