conti_spc4750cl
conti_spc4750cl_2
conti_spc4750cl
conti_spc4750cl_2
CONTI SPC4750CL powerspan v-belt 4750 x 22 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 4750
  • Width: 22 mm
  • Reference length Ld: 4750 mm
  • Inside length: 4666 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI POWERSPAN
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817658942
  • Supplier number: CONTI SPC4750CL
Length
4750
Width
22 mm
Reference length ld
4750 mm
Inside length
4666 mm