conti_spb3150cl
conti_spb3150cl_2
conti_spb3150cl
conti_spb3150cl_2
CONTI SPB3150CL powerspan v-belt 3150 x 17 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 3150
  • Width: 17 mm
  • Reference length Ld: 3150 mm
  • Inside length: 3090 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI POWERSPAN
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817655989
  • Supplier number: CONTI SPB3150CL
Length
3150
Width
17 mm
Reference length ld
3150 mm
Inside length
3090 mm