conti_spb3150cl
conti_spb3150cl_2
conti_spb3150cl
conti_spb3150cl_2
CONTI SPB3150CL powerspan v-riem 3150 x 17 mm zwart
  • Lengte: 3150
  • Breedte: 17 mm
  • Richtlengte Ld: 3150 mm
  • Binnenlengte Li: 3090 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817655989
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPB3150CL
Lengte
3150
Breedte
17 mm
Richtlengte ld
3150 mm
Binnenlengte li
3090 mm