conti_spb2850cl
conti_spb2850cl_2
conti_spb2850cl
conti_spb2850cl_2
CONTI SPB2850CL powerspan v-belt 2850 x 17 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 2850
  • Width: 17 mm
  • Reference length Ld: 2850 mm
  • Inside length: 2790 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI POWERSPAN
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817655958
  • Supplier number: CONTI SPB2850CL
Length
2850
Width
17 mm
Reference length ld
2850 mm
Inside length
2790 mm