conti_spb2850cl
conti_spb2850cl_2
conti_spb2850cl
conti_spb2850cl_2
CONTI SPB2850CL powerspan v-riem 2850 x 17 mm zwart
  • Lengte: 2850
  • Breedte: 17 mm
  • Richtlengte Ld: 2850 mm
  • Binnenlengte Li: 2790 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI POWERSPAN
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817655958
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPB2850CL
Lengte
2850
Breedte
17 mm
Richtlengte ld
2850 mm
Binnenlengte li
2790 mm