conti_spb2180cl
conti_spb2180cl_2
conti_spb2180cl
conti_spb2180cl_2
CONTI SPB2180CL powerspan v-belt 2180 x 17 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 2180
  • Width: 17 mm
  • Reference length Ld: 2180 mm
  • Inside length: 2120 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817655804
  • Supplier number: CONTI SPB2180CL
Length
2180
Width
17 mm
Reference length ld
2180 mm
Inside length
2120 mm