conti_spb2150cl
conti_spb2150cl_2
conti_spb2150cl
conti_spb2150cl_2
CONTI SPB2150CL powerspan v-belt 2150 x 17 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 2150
  • Width: 17 mm
  • Reference length Ld: 2150 mm
  • Inside length: 2090 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817655781
  • Supplier number: CONTI SPB2150CL
Length
2150
Width
17 mm
Reference length ld
2150 mm
Inside length
2090 mm