conti_spb1950cl
conti_spb1950cl_2
conti_spb1950cl
conti_spb1950cl_2
CONTI SPB1950CL powerspan v-belt 1950 x 17 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 1950
  • Width: 17 mm
  • Reference length Ld: 1950 mm
  • Inside length: 1890 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI POWERSPAN
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817655255
  • Supplier number: CONTI SPB1950CL
Length
1950
Width
17 mm
Reference length ld
1950 mm
Inside length
1890 mm