conti_spb1950cl
conti_spb1950cl_2
conti_spb1950cl
conti_spb1950cl_2
CONTI SPB1950CL powerspan v-riem 1950 x 17 mm zwart
  • Lengte: 1950
  • Breedte: 17 mm
  • Richtlengte Ld: 1950 mm
  • Binnenlengte Li: 1890 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI POWERSPAN
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817655255
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPB1950CL
Lengte
1950
Breedte
17 mm
Richtlengte ld
1950 mm
Binnenlengte li
1890 mm