conti_spb1675cl
conti_spb1675cl_2
conti_spb1675cl
conti_spb1675cl_2
CONTI SPB1675CL powerspan v-belt 1675 x 17 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 1675
  • Width: 17 mm
  • Reference length Ld: 1675 mm
  • Inside length: 1615 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI POWERSPAN
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817670739
  • Supplier number: CONTI SPB1675CL
Length
1675
Width
17 mm
Reference length ld
1675 mm
Inside length
1615 mm