conti_spb1675cl
conti_spb1675cl_2
conti_spb1675cl
conti_spb1675cl_2
CONTI SPB1675CL powerspan v-riem 1675 x 17 mm zwart
  • Lengte: 1675
  • Breedte: 17 mm
  • Richtlengte Ld: 1675 mm
  • Binnenlengte Li: 1615 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI POWERSPAN
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817670739
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPB1675CL
Lengte
1675
Breedte
17 mm
Richtlengte ld
1675 mm
Binnenlengte li
1615 mm