conti_spa782cl
conti_spa782cl_2
conti_spa782cl
conti_spa782cl_2
CONTI SPA782CL powerspan v-belt 782 x 13 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 782
  • Width: 13 mm
  • Reference length Ld: 782 mm
  • Inside length: 736 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI POWERSPAN
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817671156
  • Supplier number: CONTI SPA782CL
Length
782
Width
13 mm
Reference length ld
782 mm
Inside length
736 mm