conti_spa782cl
conti_spa782cl_2
conti_spa782cl
conti_spa782cl_2
CONTI SPA782CL powerspan v-riem 782 x 13 mm zwart
  • Lengte: 782
  • Breedte: 13 mm
  • Richtlengte Ld: 782 mm
  • Binnenlengte Li: 736 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI POWERSPAN
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817671156
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPA782CL
Lengte
782
Breedte
13 mm
Richtlengte ld
782 mm
Binnenlengte li
736 mm